дополнительная скидка -5% при оплате заказа на сайте (суммируется со всеми действующими условиями акции)

Взуття та одяг бренду Wrangler (Вранглер)

Wrangler (Ранглер)
Країна: США,
Девіз: "Повернення до першоджерела".

Wrangler (Вранглер) – це легендарний американський бренд, який входить до трійки світових лідерів (поряд із Levis's та Lee) з виробництва джинсового одягу. Спочатку він спеціалізувався на пошитті джинсів з деніму і називався " " Hudson Overall " " . Згодом компанія була перейменована в Blue Bell і тільки в 1943 році бренд отримав ім'я Вранглер, під яким відомий всьому світу зараз. Наголошуючи на високій якості та бездоганному стилі своєї продукції, Wrangler (Вранглер) дуже швидко почав завойовувати популярність не тільки в Америці, а й у Європі. Як доповнення до своїх першокласних джинсів компанія Вранглер почала випускати практичне та зручне взуття, яке також припало до душі жителям різних континентів та завоювало велику популярність та визнання. Взуття компанії Вранглер (Wrangler) відрізняється оригінальним дизайном та високою якістю, завдяки чому цей продукт цього виробника користується незмінно високою популярністю. Продукція бренду Вранглер (Wrangler), чи то одяг чи взуття, відома, як еталон стилю та добротності, практичності та зручності.

Як вибирати взуття Вранглер (Wrangler)

Купуючи взуття виробництва Wrangler (Вранглер), ви купуєте стильну фірмову продукцію високої якості. Але при цьому слід враховувати не лише особисті смакові уподобання, а й такі фактори, як: погодні умови відповідного сезону;
інтенсивність та умови носіння взуття Вранглер.
Асортимент взуття під брендом Wrangler (Вранглер) за сезонною ознакою поділяється на: Зимовий. Літній.Демісезонний.

Ті, хто проводить багато часу в поїздках, особливо за кермом, зазвичай воліють купувати демісезонне взуття компанії Wrangler (Вранглер) навіть у зимовий період. Оскільки температура в салоні будь-якого авто вище "забортної", то для того, щоб ноги були в комфорті і не мерзли, досить не особливого теплого, але все ж таки і не літнього варіанту взуття Wrangler (Вранглер). Крім того, таке взуття бренду Вранглер легке і практичне, воно не буде стискати водія при керуванні авто.

Як демісезонне взуття компанія Вранглер пропонує моделі: черевик; напівчеревики; туфель; кросівок. Вироби літнього асортименту під брендом Wrangler (Вранглер) відрізняються легкістю та високою парою та повітропроникністю, що забезпечує високий рівень комфорту.

Зимове взуття Wrangler (Вранглер) забезпечує прекрасний захист ніг від морозу, а в період відлиги воно захистить і від води. Підошва зимового взуття Вранглер не ковзає, а висока щільність матеріалу має мінімальну теплопровідність. Для любителів активного відпочинку та зимового екстриму компанія Wrangler (Вранглер) пропонує спеціальне взуття з винятковими характеристиками тепло та вологозахисту.

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати та придбати за помірними цінами та з доставкою по Україні взуття та одяг від компанії Wrangler (Вранглер) для всієї родини, на будь-яку пору року та для використання за будь-яких обставин."

PACIFIC S

2799 грн.
- 13 %

FRESH LACE

2799 грн.
- 13 %

FRESH LACE

2799 грн.

MAKENA

2799 грн.