дополнительная скидка -5% при оплате заказа на сайте (суммируется со всеми действующими условиями акции)

Компанія Keen стала просто унікальною завдяки тому, що взуття, яке виробляється цим каліфорнійським брендом, поєднує в собі величезну кількість переваг сучасних моделей взуття та трекінгових черевиків. Взуття Keen відоме у всьому світі багатьом шанувальникам активних видів відпочинку.

З'явилася торгова марка у 2003 році в Каліфорнійському місті Аламеда, а її засновниками стали Рорі Фьорст та Мартін Кін.

Взуття бренду принципово відрізняється від іншого взуття своїми унікальними характеристиками. Відмінною особливістю такого взуття став посилений мисок, завдяки якому моделі можна активно використовувати в будь-яких умовах та за будь-якої погоди. Крім того, мисок забезпечує захист ніг від ударів та інших механічних впливів.

Хороша амортизація є дуже важливою під час довгих прогулянок. Фахівці компанії приділяють особливу увагу такій особливості взуття, тому в шльопанцях, черевиках та сандалях дуже комфортно під час піших прогулянок.
Класичні черевики доповнені сучасними унікальними технологіями. Ці товари відрізняються традиційністю фасону, тому їх можна використовувати в офісному та діловому стилі. А ось за комфортом вони цілком схожі на трекінгові моделі.
Шалено популярними серед покупців також стали сандалії, оскільки в них дуже комфортно ногам. Цей варіант взуття став просто ідеальним для любителів літніх видів відпочинку, походів та екскурсій. У легких, але дуже міцних сандалях зручно навіть при тривалому носінні.
Дизайнери компанії дбають про те, щоб їхня продукція відрізнялася різноманітністю, яскравими кольорами та оригінальним оформленням. Такий підхід при створенні взуття дає можливість йому залишатися неповторним, індивідуальним і дуже привабливим.

Багато покупців віддають перевагу продукції бренду Keen, оскільки він став професіоналом у взуттєвому світі.

Нет продуктов с такими параметрами